۱۳۹۱/۴/۲۷

تبلیغات الکترونیک و چندرسانه ای

تبلیغات الکترونیک چیست؟
تبلیغات الکترونیک به تبلیغاتی گفته می شود که شما به روش های الکترونیکی آن ها را ترویج می دهید. مانند تبلیغات با بهرگیری از  پست الکترونیکی ، تبلیغات در سایر سایت ها ، تبلیغات چند رسانه ای (مالتی مدیا ) ، تبلیغات در دنیای واقعی برای بازدید از سایت و ....

مطمئناً اصطلاح مالتی مدیا یا به طور دقیقتر CD مالتی مدیا را زیاد شنیده اید . حال به این موضوع می پردازیم که واقعاً مالتی مدیا چیست ؟

مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای است یعنی ارتباط و انتقال موضوع ها و مفاهیم با استفاده از رسانه های متفاوت همچون گفتار ، موسیقی ، عکس ، متن ، انیمیشن ، محیط های تعاملی و رابط با کاربر و ..... و هر چیز که شما فکرش را بکنید . اما هدف چیست ؟ کوتاه و خلاصه ، هدف ارتباط و انتقال بهتر است . این هدف را می توان در هر چیز که شما فکرش را می کنید گنجاند . به طور مثال : در تبلیغات، آموزش ، اطلاع رسانی ، تفریحات و بسیاری از شاخه های دیگر که ممکن است در فکر شما هم ظهور کرده باشد ولی هرگز جایی ارائه نشده باشد ، این مورد انعطاف پذیری و کاربرد بالای مالتی مدیا را در هر سطحی نشان می دهد. امروزه مالتی مدیا به هر جایی نفوذ کرده و تاثیر انکار ناپذیر خود را به همه ثابت کرده و رشد گسترش آن در تمامی شاخه ها که نیاز به ارتباط ، انتقال و جذب مخاطب دارند به چشم می خورد و روز به روز نیز در حال افزایش است
سی دی های مالتی مدیا یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی استاندارد روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاهها، سمینارها، ارسال به مشتری و غیره می باشد.
 تیم طراحی ما متشکل از طراحان گرافیک متحرک ، انیماتورها و متخصصین چند رسانه ای ، وظیفه مشکل بسط دادن تصورات مشتریان را ، فراتر از خلاقیتهای ثابت به سمت تصور تجربه های مجازی بسیار پیچیده بر عهده دارند. این تیم با در اختیار داشتن پیشرفته ترین سخت افزارها و نرم افزارهای موجود همواره راه حلهای چند رسانه ای بسیار قوی مبتنی بر جذابیتهای مختلف و صحنه های اغوا کننده را پیشنهاد می کند. از معرفی مختصر یک محصول تا ارائه گزارش سالانه و یا توصیف توانائیهای یک واحد صنعتی ، شرکت کرد وب سیستم یک اثر قابل قبول و در خور ستایش ارائه می دهد.
 تولید سی دی های مالتی مدیا مشابه طراحی وب سایت می باشد. با این تفاوت که به دلیل نبود محدودیت هایی که در اینترنت وجود دارد (مانند کمبود فضا و سرعت) تاکید بیشتری روی کیفیت و کمیت تصاویر متحرک ، موسیقی و تصاویر می شود

مزایای استفاده از سی دی های مالتی مدیا :
با توجه به چندرسانه اي بودن بهترين تاثير را در نظر بازديدکنندگان دارد.
سی دی های مالتی مدیا از هر كتابچه، بروشور و يا كاتولوگ چاپي جذابتر بوده و به علاوه هزينه كمتري را در پي دارند.
سی دی های مالتي مديا فقط یکبار طراحی و تولید شده و با هزینه اندکی قابل تغییراند، در حالي كه تغيير نسخه چاپی مراحل متعدد و پر هزينه ای را در بر داشته و اکثرا" موجب طراحی مجددا محصولات می گردد.
یکی از مزایایی مهم استفاده از سی دی های مالتی مدیا سهولت کپی برداری و به تعداد مورد نظر تکثیر کردن سی دی می باشد. مثلا برای کاتالوگهای چاپی،  برای چاپ دوباره کاتالوگ ، مجبور به مراجعه  به آن شرکت یا چاپخانه هستيد .این در حالیست که  سی دی های مالتی مدیارا می توانید با کامپیوتر شخصی خود در منزل به تعداد دلخواه تکثیر کنید.
سی دی هاي مالتي مديا به اندازه يك سايت محدوديت ندارد و ما مي توانيم به راحتي تمامي اطلاعات وتصاوير رابه طور كامل درآن شرح دهيم.

ویژگی سی دی هايی که گروه ما طراحی می کند:
- طراحی بصورت کاملا مستقل از سیستم کاربر 
- قابل اجرا بروی کلیه سیستمهای عامل ,linux,mac,Windows XP, 2000, 98
- سازگار با هر Resolution مانیتور
- بسیار کاربر پسند با کارایی آسان
- اجرا شدن خودکار (Auto Run)
- بدون نیاز به نصب و مراحل اضافی
- سایزهای متنوع (استاندارد، مینی CD و یا کارت ویزیت)
 
 امکاناتی که بر اساس نیاز سفارش دهنده اضافه خواهندشد:
- معرفی محتوای سی دی به صورت کلیپهای تبلیغاتی در آغاز سی دی
- طراحی و چاپ لیبل و جلد با آرم و شناسه
- معرفی محتوای سایت به زبان انگلیسی
- تکثیر CD بر اساس نیاز سفارش دهنده
- گذاشتن قفل بر روی سی دی برای جلوگیری از تکثیر توسط افراد غیرمجاز

برچسب ها: بازاریابی , تبلیغ ,
 
مقالات مرتبط
  •   هنر بازاریابی تلفنی ۱۳۹۱/۴/۲۷
  •   بازاريابي تلفني ۱۳۹۱/۴/۲۷
  •   10 اشتباه در بازاریابی تلفنی ۱۳۹۱/۴/۲۷
Share
تعداد بازدید: 3359 نفر
نظرات کاربران تعداد 0 0
 
هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است. شما اولین نفری باشید که برای این مقاله نظر ثبت میکنید.
 
ثبت نظر  
نظر :
 
ثبت نظر