۱۳۹۱/۴/۱۳

پنج روش برای اثبات ادعای خود

هر گاه می خواهید گفته هایتان را برای مشتریان بالفعل و بالقوه اثبات کنید این رهنمودها را به کارگیرید:
 از قراردادن خود در موقعیتی که نمی توانید برای ادعای خود دلیل بیاوری پرهیز کنید. ممکن است بدون ارائه دلیل و برهان مزایای کوتاه مدتی را بدست آورید، اما مطمئناً رفتن در راه بدون پشتوانه محکم به شهرت شما در درازمدت لطمه خواهد زد.
تنها از دلیل و مدرکی استفاده کنید که کاملاً اطمینان دارید، حقیقت دارد و به کارآیی آن اعتماد دارید.
 دلایل و شواهد خود را به روز نگاه دارید. نشریات صنعتی، مجلات مربوط به حرفه خود و مجلات مصرف کنندگان و حداقل یک روزنامه را بطور مستمر مطالعه کنید در جستجوی حقایق، مطالعات علمی و داستان های افراد معروفی باشید که بتانید به عنوان دلیل از آنها استفاده کنید.
 دلایل زیاد جمع آوری کنید و فقط به ارائه دلایل کافی بسنده نکنید، به طور مثال: اگر سه گواهی از رضایت مشتریان در دست دارید، در مقابل مشتریان بالفعل یا بالقوه خود، تنها از یک گواهی استفاده نکنید، بلکه از هر سه استفاده کنید.
 به یاد داشته باشید که تلویزیون بسیار نافذ است. اکثر افراد بصورت مصور فکر می کنند، بنابراین، هرگاه که می توانید از دلایل همراه با تصویر استفاده کنید، این روش به فرآیند ترغیب، سرعت می بخشد.
نکته: شما همچنین می توانید از واژه ها برای آفریدن تصاویر استفاده کنید. با عباراتی از قبیل: تصور کنید و این صحنه را در نظر مجسم کنید.
منبع: مقاومت صفر در فروش از ماکسون مالتز، دان. اس کندی
 هرگاه برای یادداشت کردن یک شماره تلفن نمی توانید مداد یا خودکار بیابید، از ماشین حساب روی میزتان به طورموقت استفاده کنید.
منبع: گزارش نویسنده آزاد انتشارات سی ان دبیلو

برچسب ها:
 
مقالات مرتبط
  •   نقش مدیریت ارتباط با مشتریان در قبال مشتری مداری ۱۳۹۱/۳/۱۷
  •   وقتی مشتری اعصاب ندارد‌... ۱۳۹۱/۵/۳
  •   نگرش و بينش فراگير لازمه سازمانهای امروزی ۱۳۹۱/۳/۲۷
Share
تعداد بازدید: 2013 نفر
نظرات کاربران تعداد 0 0
 
هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است. شما اولین نفری باشید که برای این مقاله نظر ثبت میکنید.
 
ثبت نظر  
نظر :
 
ثبت نظر