تبلیغات کلیکی در گوگل و فواید آن

امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که گوگل بزرگترین و مهمترین موتور جستجو در جهان است.
اکثر افراد برای پیدا کردن محصول ، خدمات ، مطلب و ... مورد نظرشان اولین جایی را که جستجو می کنند غول جستجو گر گوگل است،  به همین منظور است که رقابت  شدیدی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل (که بیشتر شانس را برای دیده شدن دارد)، در گرفته است و شرکت های مختلف شانس خود را برای قرار گرفتن در صفحه اول این موتور جستجو امتحان می کنند.
دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند به رشد سایت ما در گوگل کمک کند، اما مواقعی هست که ما می خواهیم هر چه سریعتر و در چندین کلمه کلیدی مهم در صفحه اول قرار بگیریم. برای این منظور گوگل بخشی را ایجاد کرده که مربوط به تبلیغات کلیکی گوگل می باشد.


در این بخش شما با خرید یک "Account" در گوگل می توانید برای هر چند کلمه کلیدی که می خواهید ، سایت خود را در صفحه اول جستجو در گوگل بیابید. در این حالت گوگل با نمایش سایت شما در صفحه اول چیزی از "Account" شما کم نمی کند مگر زمانی که بیننده روی نام سایت شما کلیک کند و گوگل مطمئن شود که کاربر  را به سمت سایت شما فرستاده است. تاثیرش آنچنان مثبت است که در همان هفته اول خرید     " Account " متوجه آن خواهید شد.

آرمین امینی
شرکت بازارسازان هزاره (تبلیغات کلیکی گوگل)

برچسب ها: افزاریش آمار بازدید , SEO , بازاریابی اینترنتی , بنر مارکتینگ , تبلیغات , تبلیغات اینترنتی , تبلیغات در گوگل , تبلیغات کلیکی گوگل ,
 
Share
تعداد بازدید: 2723 نفر
نظرات کاربران تعداد 0 2
 
هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است. شما اولین نفری باشید که برای این مقاله نظر ثبت میکنید.
 
ثبت نظر  
نظر :
 
ثبت نظر