۱۳۹۱/۵/۳

نکات کلیدی برای داشتن یک وب سایت موفق

طراحی وب سایتطراحی تاثیر گذار :

برای برنده بودن وب سایت ، طراحی مهمترین چیز یک وب سایت نمی باشد اما اگر طراحی وب سایت شما زیر خط استاندارد کیفیت طراحی باشد مشتریان قابل توجهی وب سایت شما را جدی نخواهند گرفت یا به عبارتی جذب آن نخواهند شد.
اگر مشابه طراحی وب سایت شما موجود باشد و یک طراحی تکراری را به نمایش گذاشته باشید، مشتریان شما را  غیر حرفه ای تصور خواهند کرد. وب سایتی که خوب طراحی شده باشد فورا با کاربر ارتباط برقرار میکند و از  شما تصویری با ثبات و موفق جلوه میدهد.
هزینه  لازم برای یک طراحی حرفه ای آنقدر بالا نیست که قید آن را بزنید!

محتوی مفید و موثر

مشتریان از شما چه می خواهند ؟ چه خدمات متفاوتی ارائه می کنید که مایلید بینندگان وب سایتتان از آن با خبر شوند ؟  مشتریان چگونه می توانند از خدمات شما بهره مند شوند ؟ چرا باید شما را انتخاب کنند ؟
محتوی وب سایت خود را طوری تنظیم کنید که به تمامی این پرسش ها به خوبی پاسخ دهد. طوری که بینندگان سایت در اولین دقیقه حضورشان در وب سایت شما مطالب مربوط به این پرسش ها را ببیند.
بهتر است صفحه اصلی وب سایت شما شامل این موارد باشد : تاریخچه شما ، توضیح درباره تجارت شما ، نمایش محصولات و سرویس هایی که ارائه میدهید و مهمتر از همه نمایش آن چه که شما را از سایر رقبا متمایز میکند . به این نکته توجه داشته باشید که هر کس با نگاه اجمالی به صفحه اصلی وب سایت شما باید فورا ماهیت کلی کار شما را تشخیص دهد.
همیشه اطلاعات دسته اول در مورد خدماتتان را در وب سایت خود قرار دهید. به این ترتیب مشتریان دوباره به وب سایت شما باز می گردند. این امر به شدت بر آینده دیده شدن سایت شما توسط مشتریان دیگر تاثیر مثبت دارد.


مطمئن شوید وب سایتتان دیده خواهد شد

بهینه سازی وب سایت برای  موتور های جستجو (SEO)  بسیار با اهمیت می باشد. در حالت مطلوب ، شما باید متخصص کار  SEO وب سایت خود را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو میتوانند وب سایت شما را پیدا کنند. برای این کار با یک شرکت با تجربه در زمینه طراحی وب سایت تماس بگیرید. ارزش این کار را به سرعت متوجه خواهید شد.

وب سایت خود را به روز کنید

هیچ چیز بدتر از این نیست که سایت شما خارج از تاریخ باشد.
پیشنهادات منسوخ ، اطلاعیه هایی که مربوط به سال گذشته می باشد و … همه ی این ها این تصویر را میسازند که شما به فعالیت خود خاتمه داده اید !!
بهتر است وب سایت خود را به شرکتی سفارش دهید که بخش مدیریت محتوی کاربر پسند و ساده ای  داشته باشد. در نتیجه به راحتی میتونید به طور مکرر و به راحتی وب سایت را به روز رسانی کنید. به روز بمانید.

خود را در رسانه های اجتماعی مطرح کنید

رسانه های اجتماعی فقط برای دوستیابی نیست و کاربرد های دیگری نیز دارند . در واقع بیشتر شرکت های تجاری برای ایجاد یک جامعه آنلاین از این امکان جادویی استفاده میکنند. در نظر داشته باشید که یک وبلاگ در اختیار شماست تا در آن مقالات مربوط به صنعت خود، محصولات، خدمات، تحولات جدید و برنامه های آینده خود را ارسال کنید . وجود یک انجمن که در آن مشتریان امکان تعامل با شما و سایر مشتریان و اشتراک گذاشتن دانش با یکدیگر را داشته باشند، سبب می شود تا نام شما و وب سایتتان را در جامعه اینترنتی گسترش دهد. مطالب و مقالات سایت خود را به این رسانه های اجتماعی لینک بدهید.

شرکت بازارسازان هزاره
برچسب ها: افزاریش آمار بازدید , SEO , آموزش طراحی وب سایت , آنلاین , اینترنت , سایتهای پربیننده , طراحی وب , طراحی وب سایت , موفقیت , کسب درآمد ,
 
مقالات مرتبط
  •   لزوم معرفی کسب و کار در جهان وب ۱۳۹۱/۵/۲
  •   اهمیت تصاویر در محتوای اینترنتی ۱۳۹۱/۶/۱۱
  •   عوامل موثر در طراحی یک وب سایت ایده آل ۱۳۹۱/۵/۳
Share
تعداد بازدید: 3223 نفر
نظرات کاربران تعداد 0 1
 
هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است. شما اولین نفری باشید که برای این مقاله نظر ثبت میکنید.
 
ثبت نظر  
نظر :
 
ثبت نظر