مقالات با برچسب 'طراحی وب سایت'

۱۳۹۱/۵/۲
همه ما کم و بیش با اهمیت حضور در جهان وب و معرفی کسب و کارمان در اینترنت آشنا هستیم. اما اجازه دهید نگاهی عمیق تر به این موضوع بیاندازیم و دریچه های جدیدی از مؤثرترین محصول بشر در دهه ها یا صده های گذشته به روی خود باز کنیم ...
6 تعداد نظر:  1 تعداد بازدید:  3293
۱۳۹۱/۵/۲

یکی از دغدغه های کسب و کار از دیر باز تاکنون بالا بردن نرخ بازدید توسط مشتریان بوده ...

3 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3700
۱۳۹۱/۵/۳

طبق تحقیقاتی که بین بیش از ۱۶۰ وب‌سایت فروشگاه اینترنتی ایرانی انجام دادیم، به صورت میانگین نرخ تبدیل این سایت‌ها‌(افرادی که وارد سایت شده و خرید می‌کنند) بین ۰.۵ تا يك درصد بود؛

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2795
۱۳۹۱/۵/۳

وقتی بحث بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو یا سئو مطرح می‌شود، با وجود هزاران موتور جستجو در دنیا، همیشه حرف از موتور جستجوی قدرتمند گوگل است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2429
۱۳۹۱/۵/۳
صاحب هر کسب و کاری هر چند کوچک، در نهایت متوجه می شود که به یک وب سایت برای تجارت خود نیاز داشته، اما اینکه طراحی وب سایت خود را از کجا باید شروع کند، می تواند به خودی خود یک چالش باشد.
 اما با آماده سازی صحیح در زمان کوتاه می توانید وب سایت موثر و ساده ای برای کسب و کار خود مهیا سازید ...
1 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2086
۱۳۹۱/۵/۳
داشتن یک وب سایت،شرطی لازم برای معرفی ما در جهان اینترنت است. اما صرف داشتن وب سایت اصلا کافی نیست. برای داشتن یک وب سایت موفق باید نکات کلیدی را رعایت کنید ...
1 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2804
۱۳۹۱/۵/۳

در زمانی که می‌خواهید مقاله ای را برای وب سایت خودتان بنویسید. باید این نکته را در نظر داشته باشید که محتوای شما در درجه اول برای مخاطب و بعد برای موتور های جستجو نوشته شده است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2233
۱۳۹۱/۵/۱۳
امروزه پدیده اینترنت و جهانی شدن به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده‌اند، به گونه‌ای که اندیشمندان این دو را از یکدیگر قابل تفکیک نمی‌دانند و معتقدند این‌ها تسهیل کننده یکدیگر هستند. دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم‌پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. اینترنت و به طور کلی دنیای الکترونیک همه‌ی‌ ابعاد زندگی و جوامع بشری را دستخوش تغییر خود کرده است. به تبع آن بازارها نیز دچار تغییرات ماهیتی و شکلی شده‌اند. به این بازارها که در اثر تاثیر و به کارگیری دنیای الکترونیک شکل گرفته‌اند، بازارهای الکترونیک گفته می‌شود. همانطور که ماهیت بازار تغییر کرده است، قابل پیش بینی است که سایر موارد وابسته به آن نیز تغییر کند. از جمله این موارد استراتژی‌های قیمت‌گذاری است که می‌بایستی متناسب با نوع بازار تغییر کند. در این مقاله کوشش شده است استراتژی‌های قیمت‌گذاری در بازارهای الکترونیک معرفی و به طور مختصر تشریح شود. 
1 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3121
۱۳۹۱/۵/۱۳
به این سوال به دو صورت می توان جواب داد. اولین جواب، پاسخی كوتاه است: بله هنوز موثرند.
اما دومین جواب كامل تر است:
اگر تبلیغات خود را اصولی طراحی كنید و در جای مناسب قرار دهید موثر هستند. این به آن معنی است كه نمی توان به اولین شركت تبلیغاتی اعتماد كرد و تصور کرد كه با پرداخت مبلغی ناچیز، توجه میلیونها نفر به شما جلب خواهد شد. بنابراین باید بررسی هایی در این مورد انجام دهید 
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2160
۱۳۹۱/۶/۱۱

امروزه تعداد شبکه های اجتماعی نسبت به قبل بیشتر شده است اما هر شبکه اجتماعی کاربردهای خاص خود را دارد. به منظور استفاده از شبکه های اجتماعی در بازاریابی باید با هر یک از آن ها و کاربردهایشان آشنا بود. در این مقاله به معرفی شبکه های اجتماعی برتر پرداخته می شود.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3580
۱۳۹۱/۶/۱۱

بر اساس نظرسنجی که با بیش از 3800 بازاریاب با هدف آگاهی از نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی به منظور رشد و پیشرفت در کسب و کار صورت گرفته است آمار و اطلاعات جالبی به دست آمده که در ادامه بدان اشاره می گردد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2848
۱۳۹۱/۶/۱۱

امروزه استفاده از تصاویر در مطالب آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله به میزان تاثیر استفاده از تصاویر بر انواع مختلف محتوای اینترنتی پرداخته می شود.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2354
۱۳۹۱/۶/۱۱

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است که عبارت است از تغییر یک سری عوامل داخلی و خارجی مربوط به وب سایت به نحوی که باعث بهبود رتبه وب سایت در مورد کلید واژه های خاص در موتورهای جستجو گردد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2359
۱۳۹۱/۶/۱۱

 بازاریابی سیار (بازاریابی موبایلی) یا همان Mobile Marketing به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به سازمان ها این امکان را می دهد که با مخاطبان خود در یک حالت تعاملی و مرتبط از طریق شبکه یا دستگاه های همراه ارتباط برقرار کنند. در این مقاله به آمار و ارقام استفاده از این روش بازاریابی پرداخته می شود.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3955
۱۳۹۱/۶/۱۱

یافتن کلید واژه یا تحقیق در مورد کلید واژه را Keyword Research گویند. وظیفه یک متخصص سئو این است که کلید واژه های مناسب را یافته و مواردی همچون تعداد جستجو و رقابت بر روی این کلید واژه ها را مشخص نماید و بر اساس آن ها به انجام سئو بپردازد. در این مقاله مراحل یافتن کلید واژه های مناسب مورد بررسی قرار می گیرد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3841
Page 1 of 2 (17 items)
Prev
[1]
2
Next