مقالات با برچسب 'ارتباط با مشتری'

۱۳۹۱/۴/۲۱

با این عبارت ها کیفیت ارتباطات تلفنی، نوشتاری و رو در روی سازمان خود را با مشتریان ارزیابی کنید:
مدیریت برای موضوع ارتباط با مشتری نقشی حیاتی قائل است و آن را جزء فعالیت های اساسی سازمان می داند.
روش های اجرایی مکتوب، کارمندان را در برقراری [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2305
۱۳۹۱/۴/۲۱

آقای "دیوید دی" اخیراً کتابی تحت عنوان "ارتباط تلفنی راه موفقیت شما در فضای ارتباطات شغلی" منتشر کرده که در آن به نکات قابل تأمل و ارزنده ای اشاره نموده است. در ان بخش به چند نکته از این کتاب اشاره می کنیم:
سرعت گفت و گوی خود را با خواندن متنی شامل 70 کلمه بیازمایید. چنانچه برای این تعداد کلمه، کمتر [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2323
۱۳۹۱/۴/۲۴

وقتی با یکی از مشتریان بالقوه تماس تلفنی می گیرید، این سوال ساده را مطرح کنید: مثل این که بدموقعی تماس گرفتم؟ این پرسش ساده می تواند در جریان تماس، فواید بسیاری برایتان داشته باشد:
- بسیاری از مشتریان خواهند گفت: خیر، این طور [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2364
۱۳۹۱/۴/۲۴

بیشترین موانع در دقایق پایانی بازی فروش پیش می آید. لذا نباید طاقت خود را از دست بدهید. این نکته را در نظر بگیرید: وینس لومباردی، مربی پیشین تیم گرین بی پکرز از موفق ترین مربی ها در تاریخ فوتبال بود. راز موفقیتش چه بود؟ آمادگی بیش از حد. او معتقد بود که بیشترین [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2174
۱۳۹۱/۴/۲۶

اگر مي خواهيد پشت خط تلفن هم مديري مؤدب و متوجه به مسائل باشيد، تماس هاي تلفني خود را با مشتريان، همکاران و کارکنان، کارا و دقيق اداره کنيد.
براي افزايش حضور تلفني خود، مخاطب خود[...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2232
۱۳۹۱/۴/۲۷

در کنفرانسی که در سال 1959 در لندن برگزار شد، آقای تراورس هیلی روابط عمومی را واژه­ای معرفی کرد که ارائه­ی یک تعریف دقیق از آن غیرممکن بوده، اما در عین حال مضامین آن را می­توان به راحتی درک کرد. خود او در تعریفی که از روابط عمومی ارائه کرده آن را همسو با سیاست­ها و فعالیت­هایی می­داند که سلایق عمومی، پذیرش گروه­ها و مقبولیت در بین عوام در ارتباط تنگاتنگ است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2926
۱۳۹۱/۴/۲۷

تحقیقات نشان می‌دهد که مدیران بین 50درصد تا 80درصد وقت خود را صرف برقراری ارتباط به روش‌های مختلف می‌کنند، زیرا برقراری ارتباط عاملی ضروری در اداره سازمان‌ها می‌باشد، بدون ارتباط موثر توسط مدیریت اجرایی، خلاقیت، همکاری و درک نیازهای مشتریان غیرممکن یا بسیار دشوار است، همچنین بدون وجود ارتباط موثر به سختی می‌توان انتظارات افراد مافوقی را برآورده کرد که درباره شما تصمیم‌گیری می‌کنند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  5418
۱۳۹۱/۴/۲۷

عملكرد سازمان‏ ها و خروجي مجموعه فرآيندهاي كاري انجام گرفته شده در يك سازمان بدون ايجاد ‏هارموني، يكپارچگي و انسجام در امور، خروجي كامل و موثري نيست.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2413
۱۳۹۱/۴/۲۷

با توجه به آمار و رشد گرايش اقتصاد جهان به تجارت الكترونيك وجود مولفه‌هاي مكمل آن مثل بانكداري الكترونيك و دولت الكترونيك یک ضرورت انكارناپذير است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  4709
۱۳۹۱/۵/۲

سنجش اثربخشي تبليغات از آن جمله کارهایی است که در این عرصه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2395
۱۳۹۱/۵/۲

انفجار اطلاعات در تمام زمينه‌ها در عصر حاضر باعث افزايش چندين برابر پيچيدگي تبليغات شده است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2555
۱۳۹۱/۵/۲

بخش اول امروزه تمامي‌كسب و كارها اعم از كوچك یا بزرگ برای به دست آوردن جایگاه مورد انتظار و حفظ آن نیازمند برند سازی هستند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2277
۱۳۹۱/۵/۲

تبليغات، يكي از ابزارهاي مهم ارتباطي در توسعۀ كسب و كار است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2437
۱۳۹۱/۵/۲

انتخاب رنگ مناسب لوگو، یکی از نکات مهم برای ایجاد یک برند قدرتمند است. رنگ یک ابزار ارتباط بصری مهم است که مي‌تواند به طور نا‌خودآگاه بر بیننده تاثیر بگذارد و نقش مهمي ‌در به خاطر ماندن برند در ذهن بیننده بازی کند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  4594
۱۳۹۱/۵/۲
همه ما کم و بیش با اهمیت حضور در جهان وب و معرفی کسب و کارمان در اینترنت آشنا هستیم. اما اجازه دهید نگاهی عمیق تر به این موضوع بیاندازیم و دریچه های جدیدی از مؤثرترین محصول بشر در دهه ها یا صده های گذشته به روی خود باز کنیم ...
6 تعداد نظر:  1 تعداد بازدید:  3466
Page 1 of 2 (22 items)
Prev
[1]
2
Next