افزاریش آمار بازدید،SEO بهینه سازی وب سایت

۱۳۹۱/۶/۱۱

یافتن کلید واژه یا تحقیق در مورد کلید واژه را Keyword Research گویند. وظیفه یک متخصص سئو این است که کلید واژه های مناسب را یافته و مواردی همچون تعداد جستجو و رقابت بر روی این کلید واژه ها را مشخص نماید و بر اساس آن ها به انجام سئو بپردازد. در این مقاله مراحل یافتن کلید واژه های مناسب مورد بررسی قرار می گیرد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  4242
۱۳۹۱/۶/۱۱

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است که عبارت است از تغییر یک سری عوامل داخلی و خارجی مربوط به وب سایت به نحوی که باعث بهبود رتبه وب سایت در مورد کلید واژه های خاص در موتورهای جستجو گردد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2738
۱۳۹۱/۵/۱۳
از زمانی که شرکت گوگل نسخه جدید پنگوئن خود را معرفی کرده، بسیاری از سایت‌های بزرگ با مشکل افت رتبه مواجه شدند. اگر سایت شما عضو این سایت‌های جریمه شده هستند و یا این که می‌خواهید کار بهینه سازی خودتان را شروع کنید و نمی‌خواهید جریمه شوید نکات زیر را رعایت کنید 
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2480
۱۳۹۱/۵/۳

وقتی بحث بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو یا سئو مطرح می‌شود، با وجود هزاران موتور جستجو در دنیا، همیشه حرف از موتور جستجوی قدرتمند گوگل است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2813
۱۳۹۱/۵/۳
با استفاده از چند تکنیک ساده و مهم، وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید، تا کاربران را به سمت شما سوق دهند...
2 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2772
۱۳۹۱/۵/۳

در زمانی که می‌خواهید مقاله ای را برای وب سایت خودتان بنویسید. باید این نکته را در نظر داشته باشید که محتوای شما در درجه اول برای مخاطب و بعد برای موتور های جستجو نوشته شده است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2665