تجارت الکترونیک

۱۳۹۱/۶/۱۱

 بازاریابی سیار (بازاریابی موبایلی) یا همان Mobile Marketing به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به سازمان ها این امکان را می دهد که با مخاطبان خود در یک حالت تعاملی و مرتبط از طریق شبکه یا دستگاه های همراه ارتباط برقرار کنند. در این مقاله به آمار و ارقام استفاده از این روش بازاریابی پرداخته می شود.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  4364
۱۳۹۱/۴/۲۱

استفاده از ضمایر بجا و مناسب از درگیری ها و اختلاف ها می کاهد.
به طور مثال:
به جای عبارت سرزنش آمیز "شما این کار را کردید."
از این عبارت استفاده کنید: "فکر [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2395
۱۳۹۱/۵/۱۳
امروزه پدیده اینترنت و جهانی شدن به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده‌اند، به گونه‌ای که اندیشمندان این دو را از یکدیگر قابل تفکیک نمی‌دانند و معتقدند این‌ها تسهیل کننده یکدیگر هستند. دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم‌پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. اینترنت و به طور کلی دنیای الکترونیک همه‌ی‌ ابعاد زندگی و جوامع بشری را دستخوش تغییر خود کرده است. به تبع آن بازارها نیز دچار تغییرات ماهیتی و شکلی شده‌اند. به این بازارها که در اثر تاثیر و به کارگیری دنیای الکترونیک شکل گرفته‌اند، بازارهای الکترونیک گفته می‌شود. همانطور که ماهیت بازار تغییر کرده است، قابل پیش بینی است که سایر موارد وابسته به آن نیز تغییر کند. از جمله این موارد استراتژی‌های قیمت‌گذاری است که می‌بایستی متناسب با نوع بازار تغییر کند. در این مقاله کوشش شده است استراتژی‌های قیمت‌گذاری در بازارهای الکترونیک معرفی و به طور مختصر تشریح شود. 
1 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3506
۱۳۹۱/۵/۳

اگر شما بهترین فروشگاه و سایت اینترنتی دنیا را با زیباترین طراحی داشته باشید اما نتوانید مرحله دوم یعنی مدیریت ارتباط با مشتری آن را انجام دهید مانند این می‌ماند که شما در یک جزیره دورافتاده یک فروشگاه لوکس را ایجاد کرده‌اید در حالی که اصلاً کسی پا به این جزیره نمی‌گذارد تا بتواند محصول و خدمات شما را دیده و از شما خرید کند...

1 تعداد نظر:  1 تعداد بازدید:  3050
۱۳۹۱/۵/۳

تجارت الکترونیک و پیش نیازهای آن در ایران امروزه پیشرفت و توسعه روزافزون فناوری اطلاعات در سطح جهانی (حتی در ایران) باعث تغییر و تحولات بنیادین در ساختار اقتصادی جوامع شده است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3598
۱۳۹۱/۵/۲

یکی از دغدغه های کسب و کار از دیر باز تاکنون بالا بردن نرخ بازدید توسط مشتریان بوده ...

3 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  4171
۱۳۹۱/۵/۱۳

کلمات عبور شما چقدر شکننده اند؟
مدت زماني که طول خواهد کشيد تا يک هکر آن را بشکند....

3 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2796