رضایت مشتری

۱۳۹۱/۹/۱۸
در مدیریت شکایات، برای نشان دادن اهمیت مشتری و ضرورت حفظ او، توجه به این نکات ضروری به نظر می رسد
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  15276
۱۳۹۱/۳/۲۰

بسیا‌ری از شرکت‌‌ها این عمل را در قالب یک کاتالوگ که به مشتری ارائه می‌شود انجام می‌دهند. این عمل به هیچ عنوان احساسی را در مشتری بر نخواهد انگیخت. این یک واقعیت است که نیاز مشتریان با هم تفاوت دارند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2899
۱۳۹۱/۳/۲۰

پشیمان شدن مشتری از خرید، یکی از درآورترین بلاهایی است که بر سر فروشندگان نازل می شود.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2260
۱۳۹۱/۳/۲۰

اجازه دهید آماری به شما اعلام کنم. بیش از 50 درصد از مشتریان حاضرند 20 تا 25 درصد قیمت بیشتری بپردازند تا نام تجاری مورد علاقه‌شان را بدست آورند؛ قبل از این‌که به نام تجاری دیگری روی آورند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2405
۱۳۹۱/۳/۲۰

كيفيت خدمات و رضايت مشتري موضو عاتي هستند كه در زمينه بازاريابي و مديريت خدمات از اهميت بسيار بالايي برخوردارند .
تحقيقات بسياري درباره اين دو مفهوم ، اندازه گيري آنها و رابطه ميان اين دو مفهوم انجام شده است .

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  5690
۱۳۹۱/۳/۱۷

خدمت به مشتری وظیفه‌ تک‌تک کارمندان یک سازمان است. این خدمت با ایجاد روابط مثبت بین مشتری و کارمند در یک زمان حاصل می‌شود. ایجاد رابطه‌ دیرپا با مشتریان موجود بسیار سودمندتر از تغییر پیاپی آنها است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2442
۱۳۹۱/۳/۹

رستوران يک مجموعه توليد و همچنين ارائه خدمت است که داراي بخش‌هاي محسوس و غير محسوس مي‌باشد، بنابراين همچون بسياري از سياست‌هاي بازاريابي براي واحد‌هاي خدماتي، يک رويکرد متفاوتي از روش‌هاي سنتي بايد در پيش گرفت.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3173
۱۳۹۱/۳/۹

مشتریان شرکت «چارجیفای» تا زمانی که مجبورنبودند هزینه‌ای پرداخت کنند، بسیار خوشحال بودند. اما به محض بالا رفتن قیمت‌ها، اعتماد مشتریان ‌این شرکت نیز از میان رفت.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2435
۱۳۹۱/۳/۸

مشتریان غیر از «بله» یا «نه» چیزهای دیگری هم می‌گویند. برای بسیاری از فروشندگان چگونگی برخورد با جمله کوتاه می‌خواهم درباره آن فکر کنم از همه دشوارتر است. این جمله در اساس مثبت است، اما اگر در برابر آن عقب‌نشینی نمایید ممکن است هرگز دوباره با آن مشتری صحبت نکنید

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2361
۱۳۹۱/۳/۸

((حق با مشتری است)) از زمانی که جان وانامیکر آمریکایی، مالک یک فروشگاه بزرگ در ایالت فیلادلفیا برای نخستین بار در سال ۱۸۶۰ این عبارت را برای تبلیغ فضای کسب و کار خود به کار برد کمتر کسی باور می‌کرد که در هزاره سوم این شعار(Slogan) به ظاهر ساده، مبنای تئوری‌های اقتصادی در عرصه بازاریابی و جذب مشتری قرار گیرد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2818
۱۳۹۱/۳/۸

جرج گرین در كتاب خود به نام "تغییر در رضایت مشتری" برای نخستین بار عبارت "زبان اندام سازمان" را به كار برد. جالب است بدانید، افراد فقط از طریق زبان اندام احساس واقعی خود را نشان نمی دهند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2459
۱۳۹۱/۳/۸

باید بدانیم مشتریان ما به زبانهای مختلفی سخن می گویند، ایشان از ادبیات متفاوتی برای گفتن بهره می گیرند. اگر حرف مشتری را خوب گوش کنیم، می توانیم با توجه به لحن گفتار ایشان درک فراتری از آنچه می خواهند به گوش ما برسانند، داشته باشیم.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2229
۱۳۹۱/۳/۸

بازار اقتصادی جهان، هیچگاه تا این اندازه رقابتی نبوده است و در حالی که بنگاه‌های تجاری تلاش می‌کنند تا از طریق نیل به مزایای منحصر‌به‌فرد نسبت به سایر رقبا به موقعیت ممتاز دست یابند، مشتریان و مصرف‌کنندگان، همواره در جست‌وجوی عرضه‌کنندگانی هستند که کالا و خدمات بهتری ارایه می‌کنند. درک این تمایز، فرآیند گزینش کالا یا خدمات مورد نیاز را هدایت کرده و مشتریان را در تصمیم‌گیری برای پرداخت بهای بیش‌تر در مقابل دریافت کالا و خدمات بهتر یاری می‌کند،

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3723
۱۳۹۱/۳/۸

ما یک باشگاه مشتری را به عنوان یک باشگاه ارتباطی از افراد یا سازمان ها تعریف می کنیم که بوسیله یک سازمان و به منظور ایجاد ارتباطات مستقیم و منظم بین این اعضاء ایجاد شده و عمل می کند

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2373
۱۳۹۱/۳/۸

در فرهنگ فارسی ما واژه «ارباب رجوع» را داریم که به معنای بزرگی و اعتبار و احترام به کسی است که به ما رجوع می کند و این نشان اهمیت مشتری در فرهنگ ایرانی است. همچنین در فرهنگ غرب نیز دو اصطلاح « مشتری پادشاه است» و «همیشه حق با مشتری است» نشان از اهمیت مشتری در فرهنگ غربی است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2658
Page 1 of 2 (21 items)
Prev
[1]
2
Next