فروش

۱۳۹۱/۸/۲
مسئولان باهوش فروش به دلايل آشکار از اين گونه پرسش ها خودداري مي کنند:
ممکن است کمي درباره کار خود برايم توضيح دهيد؟
دليل: اگر شما در اين باره اطلاع کافي نداريد، نبايد به ديدار مشتري برويد. 
از چه کسي خريد[...]
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  9306
۱۳۹۱/۷/۴
کامل کردن روند فروش يک کالا يا خدمت غالباً مستلزم آن است که مشتري براي پيشبرد روند فروش، اقدام خاصي معمول دارد. اين کار ممکن [...]
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2940
۱۳۹۱/۵/۱۳
فروش و فروشندگی، از جمله قدیمي‌ترین مشاغل در جهان است. سابقه این که چیزی را بفروشی،یا بخری، به دوره انسان‌هاي‌ نخستین و دادوستدهای پایاپای آنها بازمی گردد. 
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2743
۱۳۹۱/۴/۲۵

مشتري ها هميشه تحت تأثير ولخرجي هاي شما قرار نمي گيرند، اگر آنان فکر کنند که شما پول را دور مي ريزيد، ممکن است از کار کردن با شما منصرف شوند. هر چند برخي از مشتري ها عاشق چيزهاي فانتزي رايگان هستند.
به طور مثال، هرگاه مي خواهيد مشتري خود را به صرف ناهار دعوت کنيد از وي بخواهيد [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2349
۱۳۹۱/۴/۲۵

آيا در ميان مشتريان شما هستند کساني که به دلايل مربوط به قيمت، به يکي از رقيبانتان روي آورده باشند؟ اگر آنان بار ديگر به شما مراجعه کنند، بهترين عامل تصديق و گواهي کالا و يا خدمت شما مي باشند.
دليل: آنان مي توانند [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2717
۱۳۹۱/۴/۲۵

در زندگي فروشندگان معمولي، بزرگ ترين مايه نوميدي يا سرخوردگي آنها احتمالاً آن دسته از مشتريان بالقوه اي است که دسترسي بديشان دشوار است زيرا به تلفن هايي که به آنان مي شود پاسخ نمي گويند. اگر در مورد يکي از اين افراد کاسه صبرتان لبريز شده است ممکن است بر آن شويد که ديگر با وي تماس

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2453
۱۳۹۱/۴/۲۴
در یک سازمان اقتصادی سالم دغدغه اصلی، فروش بیشتر است و در سازمان ناسالم سود بیشتر. مدیران سازمان نیز، بنا به درک خود از دو مقوله فروش و سود، یکی را هدف قرار می دهند. اهمیت فروش بیشتر، از آن جهت[...]
0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3208
۱۳۹۱/۴/۲۱

با طرح این پرسش ها می توانید به توانایی درخواست کنندگان استخدام در بخش فروش به ویژه در موقعیت های حساس پی ببرید:
در برخورد با یک مشتری ناسازگار و بدخلق چه واکنشی نشان [...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2458
۱۳۹۱/۴/۱۸

نتایج یک پژوهش که توسط یک موسسه تحقیقاتی به نام "مرکز تحقیقات نمایشگاه های تجاری" در شیکاگو انجام شده است نشان می دهد که آموزش پرسنل مسئول غرفه های نمایشگاهی[...]

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2474
۱۳۹۱/۵/۱۳
در اقتصاد، تئوری تقاضای دوگانه (hedonic regression) یا تئوری تقاضای دوگانه (hedonic demand theory) یک روش آشکارا برتر برای تخمین تقاضا یا ارزش گذاری است. این روش آیتم مورد نظر را به اجزای تشکیل دهنده آن تجزیه می کند. همچنین شامل ارزیابی های مربوط به ارزش هر کدام از مشخصه های سازنده است. این امر مستلزم این است که کالای مرکب ارزش گذاری شده را بتوان به اجزای سازنده آن تجزیه کرد و ارزش اجزای آن را در بازار مشخص نمود. مدلهای دوگانه معمولا از آنالیز رگرسیون بهره می برند؛ گرچه روشهای مرسوم تر - مانند شبکه های تطبیقی برای فروش (sales adjustment grids) – موارد خاصی از مدلهای دوگانه هستند .


یک بردار ویژگی (attribute vector) – که ممکن است متغیر ساختگی یا واقعی باشد- به یک ویژگی خاص یا گروهی از ویژگیها نسبت داده می شود. مدلهای دوگانه با غیر خطی بودن ، تقابل متغیرها یا سایر شرایط پیچیده ارزش گذاری مطابقت و سازگاری دارد .


مدلهای دوگانه در ارزیابی بازار املاک و مستغلات و اقتصاد مربوط به آن و همچنین محاسبات شاخص قیمت مشتری (CPI) پرکاربرد است. در محاسباتCPI رگرسیون دوگانه برای کنترل تاثیر تغییرات کیفیت کالا مورد استفاده است. تغییرات قیمت به علت تاثیرات جانشینی، موضوع تطبیق کیفیت دوگانه است .

1 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2738
۱۳۹۱/۳/۲۰

من كه در سال‌های اول كسب و كارم از شكایت‌ها و تقاضاهای غیرمنطقی مشتریان جا خورده بودم، از پدر پرسیدم: چگونه می‌توان لباسی را كه مشتری آشكارا به آن آسیب رسانده تعویض كرد؟

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  3172
۱۳۹۱/۳/۹

امروزه شرکت ها به اهمیت فروش به خوبی واقفند و در تلاشند تا با افزایش حجم فروش، در فضای رقابتی موجود در بازارها وضعیت خود را حفظ، تثبیت و یا بهبود بخشند. برای رسیدن به هدف فروش بالا، جذب و حفظ مشتریان بسیار با اهمیت به نظر می رسد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2557
۱۳۹۱/۳/۹

طبق تحقیقاتی که انجام داده‌ام و همین طور تجربه و مشاهدات، به نظر من بیش از 70 درصد از بهترین فروشندگان، از زمان تولد دارای یک غریزه «طبیعی» هستند که نقش مهمی را در تعیین موفقیت فروش آنها ایفا مي‌کند.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2664
۱۳۹۱/۳/۹

اگر می‌خواهید فروشی صورت بگیرد، باید به‌موقع پیشنهاد بدهید. حتما می‌گویید این را خودم هم می‌دانم، بهترین زمان پیشنهاد دادن چه وقت است؟ من از کجا بدانم؟ هیچ‌کس به‌جز خود شما نمی‌تواند تشخیص بدهد.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2192
۱۳۹۱/۳/۹

چگونه محصول عالی‌تان را به چیزی تبدیل کنید که مشتری‌ها بخواهند همین الان آن‌را داشته باشند.
تقویت‌کننده‌های پیشنهاد در واقعا ابزارهایی هستند که میزان اثرگذاری پیشنهادتان را افزایش می‌دهد-که گاهی این افزایش بسیار شدید است.

0 تعداد نظر:  0 تعداد بازدید:  2585
Page 1 of 2 (21 items)
Prev
[1]
2
Next